Top
Silindir Kutu


Silindir Kutu


Silindir kutu üretiminde uzman olan firmamız hizmetinizde. Silindir kutu tasarımları firmamız tarafından çevre ile uyumlu olarak üretilmektedir.

- Pega Kutu Ambalaj; Sektörde biriktirdiği bilgi, beceri ve deneyimi ile müşteri memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutmayı kendine ilke edinmiştir. Siz değerli müşterilerimizden gelen her türlü talebe cevap verip en iyi çözümü sunmaktayız. Size daha iyi hizmet vermek adına lütfen web sitemiz üzerinde belirttiğimiz WhatsApp Hattımız veya İletişim formundan bize talep göndermeniz yeterli olacaktır. Daha fazla bilgi ve detaylar için dilerseniz telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


Silindir Kutu Üretimi

Siz değerli müşterilerimizin zevk ve tercihlerine uygun ürünler üretmeye devam eden firmamız, silindir kutu üretiminde, kişiye özel olarak tasarımlarda ve kaliteli bir görünüm kazanmada müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Uzun yıllar sektörde elde ettiğimiz deneyimi uzmanı olduğumuz alana yoğunlaştırarak sizler için elimizden geleni yapmaya çalıştık. 

Silindir kutu imalatı alanında firma olarak kendimize özel bir yer edinmiş bulunmaktayız. Eşyalarınızı koyup saklayabileceğiniz, kendi zevk ve tercihlerinize göre dilerseniz kumbara, kahve kutusu, kalemlik, hediyelik eşya kutusu olarak kullanabileceğiniz tasarımlar sizlere üstün kalite standartlarıyla hazırlanarak sunulmaktadır. 

Silindir kutu ürünlerinizi farklı sunar. Tüketici tarafından çok sevildiğinden ürününüz bitse dahi ambalajınız yani markanız kalır. Bu da markanızın göz önünde kalması anlamına gelir. Dolayısıyla alışveriş sırasında müşterinizin sizi tekrar seçme olasılığını arttırmış olursunuz. Ambalajların atılmaması aynı zamanda yeni müşterilerinize ulaşma olasılığınızı da arttırmaktadır. Diğer alışılagelmiş ambalajlardan (kare kutu vs.) farklı olduğundan ürünleriniz bir adım önde olur.

Silindir kutu ihtiyaçlarınızda firmamız yanınızda içine konulacak ürün ebat ölçüyü teklif olarak bize bildirin en fiyat seçeneği ile size dönüş yapalım.


Silindir Kutu 01

Silindir Kutu 02

Silindir Kutu 03