Top
Kraft Kutu


Kraft Kutu


Kraft Kutu Pega Kutu Ambalaj'da! Kraft Kutu modelleri, Kraft Kutu özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile size üretim yapmaktan onur duyarız.

- Pega Kutu Ambalaj; Sektörde biriktirdiği bilgi, beceri ve deneyimi ile müşteri memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutmayı kendine ilke edinmiştir. Siz değerli müşterilerimizden gelen her türlü talebe cevap verip en iyi çözümü sunmaktayız. Size daha iyi hizmet vermek adına lütfen web sitemiz üzerinde belirttiğimiz WhatsApp Hattımız veya İletişim formundan bize talep göndermeniz yeterli olacaktır. Daha fazla bilgi ve detaylar için dilerseniz telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


Kraft Kutu Üretimi

Kraft kutular nedir nerelerde kullanılır;  Kendisinden kapaklı olan ve içindeki ürünün taşınırken zarar görmesini engellemek için geliştirilmiş kutulara verilen isimdir. Bu kutular sağlamlaştırılmış iskelete sahiptir, bu yüzden kolaylıkla bükülmezler. İçinde taşınan ürün de zarar görmez. Kraft kutu isimli ürünler genellikle içindeki ürünün taşınırken dikkatli olunması gereken durumlarda sipariş edilir. Bu alanda uzman olan PEGA KUTU & AMABALAJ  Katon Oluklu Mukavva Firması, pek çok farklı ebatta Kraft kutuların satışını ve üretimini sağlamaktadır. 

Kraft Kutu Avantajları Nelerdir?

Kraft kutularda; Geri dönüşüm ve doğa koruyucu özellikleriyle son yıllarda ön plana çıkan kraft kutu üretimi, toplanan %100 atık kağıtların parçalandıktan sonra yüksek ısıda ısıtılarak elde edilen selüloz hamuru kullanılarak yapılmaktadır. Ve içeriğinde beyazlatıcı ve kireç gibi kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Kraft kutu talep eden Firmalar kraft kutu kullanımıyla hem geri dönüşüm sağlayarak doğaya fayda sağlıyor hem de kimyasaldan oldukça uzak malzeme özelliğiyle daha sağlıklı bir ürün tercih etmiş oluyor. 

Kraft kağıt kartvizit, çanta ve kutu gibi birçok ambalaj ürünlerinin kullanımında düşük maliyetli fiyat ve şık görünüm avantajı da sunmaktadır. Her geçen gün daha çok dijitalleşen dünyada birçok alanda doğallığa dönüş de aynı hızla devam ediyor. İş ve kişisel hayatın içerisinde her alanda dijitali yaşayan müşterilerine ürünlerini doğal malzemelerle sunmak isteyen firmaların son yıllarda ambalajın her çeşidinde tercihi kraft’tan yana oluyor. 

Firmalar ürünlerini sunarken Kraft kullandıklarında düşük maliyetle şık bir ürün sunumu sağlayabiliyorlar. Ürün ister pahalı bir takı yada tekstil ürünü olsun ister de organik yiyecek olsun Kraft kutu içerisinde müşteriye sunulduğunda; memnuniyet düşük maliyetle %100 sağlanabiliyor.

 


Kraft Kutu 01

Kraft Kutu 02

Kraft Kutu 03