Top
Ayakkabı Kutusu


Ayakkabı Kutusu


Pega Kutu Ambalajda; Baskılı baskısız kutu imalatını yapmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda firmamız ister logo baskılı ister baskısız ayakkabı kutusu üretir.

- Pega Kutu Ambalaj; Sektörde biriktirdiği bilgi, beceri ve deneyimi ile müşteri memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutmayı kendine ilke edinmiştir. Siz değerli müşterilerimizden gelen her türlü talebe cevap verip en iyi çözümü sunmaktayız. Size daha iyi hizmet vermek adına lütfen web sitemiz üzerinde belirttiğimiz WhatsApp Hattımız veya İletişim formundan bize talep göndermeniz yeterli olacaktır. Daha fazla bilgi ve detaylar için dilerseniz telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


Kraft Kağıt Ayakkabı Kutusu

Ayakkabı Kutuları Flexo ve ofset sistem baskı yapılabilen kutu modelleridir. Ayakkabı kutusu talep etmeniz durumunda, bize Lazım olan firma, yetkili, telefon, e-mail ve adres bilgileriyle istediğiniz. Ayakkabı Kutuları hakkında aşağıda belirtilen hususları bize bildirmeniz işi hızlandıracaktır.   

Basılacak ayakkabı kutusunun ebat bilgisi en x boy x derinlik, kalınlık kaç katmandan oluşuyor ondile yada sıvama var mı? miktar  baskısı kaç renk zemin baskımı sade yazı mı?  ekstra üzerindeki işlemler ve çeşidi nedir? termin zaman için ne kadar zamanımız var?  Elinizdeki resim grafik ve bilgileri bizimle paylaşın size fiyat termin ödeme teslimat konusunda bilgi verelim. 

Ayyakkabı kolisi ve ayakkabı kutusu ürün ağırlığına göre tek veya çift oluklu olarak tercih edilebilir. Firmamız hem ayakkabı iç  kutusu hem de ayakkabıların dış kolisini üretmektedir. Müşterilerimiz isterlerse ayakkabıları kutulu olarak bu koliye ambalajlayabilir.  

Kraft Kağıt Ayakkabı Kutu Sektörü

Ayakkabı kutuları; ayakkabı ve kunduracılık sektörlerinin ayakkabı kutusu ihtiyacını son ambalaj teknolojileri ve deneyimiyle karşılıyor. Pazarlama tekniklerinde içindekinin ne olduğu kadar dış görünüşünün de önemli olduğunu bilen firmalar için birbirinden özel ayakkabı kutuları üretiyoruz.


Ayakkabı Kutusu 01

Ayakkabı Kutusu 02

Ayakkabı Kutusu 03