Top
Ofset Baskılı Kutu


Ofset Baskılı Kutu


Ofset Baskılı Kutu modelleri istediğiniz ebat ve adetlerde üretim kapasitesine sahip PEGA Kutu Ambalaj firmamızdan teklif almadan hemen karar vermeyiniz.

- Pega Kutu Ambalaj; Sektörde biriktirdiği bilgi, beceri ve deneyimi ile müşteri memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutmayı kendine ilke edinmiştir. Siz değerli müşterilerimizden gelen her türlü talebe cevap verip en iyi çözümü sunmaktayız. Size daha iyi hizmet vermek adına lütfen web sitemiz üzerinde belirttiğimiz WhatsApp Hattımız veya İletişim formundan bize talep göndermeniz yeterli olacaktır. Daha fazla bilgi ve detaylar için dilerseniz telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


Ofset Baskılı Kutu Üretim

PEGA Kutu’da Ofset baskılı karton kutu çeşitleri özellikle ofset baskı teknolojisindeki kaliteli baskı imkanı ile kullanım imkanı bulmaktadır. Ofset Baskılı Karton Kutu çeşitleri hayatın her alalında karşımıza çıkan ürünler olarak ta adlandırılabilir. Ofset kutu, ofset koli, ofset baskılı kutu, ofset baskılı koli, sıvama kutu, sıvamalı kutu, ofset ambalaj, karton kutu, selefonlu ambalaj vb. kutu üretimi ile üretim ağımızı geniş tutuyoruz. 

PEGA KUTU olarak; Ofset kutu üretimimiz; Ofset baskılı kutu ve sıvamalı kutu şeklinde farklı ebat çeşitleri ile ambalaja ihtiyaç duyan her çeşit firmaya hitap edebilecek özellikler taşımaktadır. Siz İstediğiniz ölçüyü ve kullanım alanınıza göre ürün özelliği belirleyin, biz profesyonel ekibimizle kaliteli ürün hizmeti verelim.


Ofset Baskılı Kutu 01

Ofset Baskılı Kutu 02

Ofset Baskılı Kutu 03