Top
Fantezi Kutu


Fantezi Kutu


Fantezi kutu olarak da adlandırılan Sıvama Kutular sert gri mukavva malzemeye çeşitli kağıt ya da bez esaslı meteryallerin sıvama tekniğiyle yapıştırılmasıdır.

- Pega Kutu Ambalaj; Sektörde biriktirdiği bilgi, beceri ve deneyimi ile müşteri memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutmayı kendine ilke edinmiştir. Siz değerli müşterilerimizden gelen her türlü talebe cevap verip en iyi çözümü sunmaktayız. Size daha iyi hizmet vermek adına lütfen web sitemiz üzerinde belirttiğimiz WhatsApp Hattımız veya İletişim formundan bize talep göndermeniz yeterli olacaktır. Daha fazla bilgi ve detaylar için dilerseniz telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


Fantezi  Kutu Üretimi

Fantezi kutu olarak da adlandırılan Sıvama Kutular sert gri mukavva malzemeye çeşitli kağıt ya da bez esaslı meteryallerin sıvama tekniğiyle yapıştırılması sonucu elde edilirler. Dayanıklı, kalıcı ve lüks görünümdedirler. 

Fantezi Kutuların ağız kısımlarında mıknatıs, kurdela gibi kapatma teknikleri uygulanabilir. İçine konulan ürüne ayrı bir prestij katarlar. Promosyon ürünlerinin sunumunda ya da prestijli bir biçimde sunumu istenilen her türlü ürün ambalajı olarak kullanılabilirler.           

Fantezi kutu, özel ürünler için hazırlanan kutulardır. Satışını yaptığınız veyahut hediye edeceğiniz ürünlerin kalitesini ortaya çıkaracak, profesyonel kutulardır. Fantezi kutu üretimi mukavva sıvamalı ya da bristol kutu olarak imal edilir. Fantezi kutu üzerinde kabartma lak, altın yaldız, gümüş yaldız, gofre gibi uygulamalar yer alabilir.


Fantezi Kutu 01

Fantezi Kutu 02

Fantezi Kutu 03